SIA "Heliks DS"                  Drošības sistēmu serviss                 Rīga, Dārzciems
Mob.tālr... +371..29241895

E-pasts:     heliks@heliks.lv      

  
 

      

 

HD CVI videosistemas

 

Dahua Technology ir viens no pasaules vadošajiem videonovērošanas sistēmu un risinājumu ražotājiem. Uzņēmuma produktu portfelī ir progresīvs un plašs videonovērošanas un ierakstīšanas aprīkojums, programmatūra, kā arī inteliģentās satiksmes risinājumi. Dahua ir izveidojusi pārdošanas, mārketinga un pakalpojumu tīklu, nepārtraukti pielāgojoties augošajām tirgus prasībām un piedāvājot teicamu servisu un produktus.

HD-CVI  High Definition Composite Video Interface ir jauns tehnoloģiju brends drošības kameru industrijā. 

HD-CVI ir metode, kā pārraidīt augstas izšķirtspējas HD videosignālu pa koaksiālo kabeli.                  Tātad HD-CVI sistēmas iekārtas var pielietot agrāk ierīkoto analogo video sistēmu nomaiņai un modernizācijai, saglabājot esošās koaksialo kabeļu līnijas.

HD-CVI formāts atļauj pārraidīt pa vienu kabeli video audio un PTZ vadības informāciju ar izšķirtspēju 0,5 ~ 3 megapikseļi. Izšķirtspējas aukšējā robeža attīstoties tehnoloģijai tiek paaugstināta.

HD-CVI datu pārraides attālums ir atkarīgs no līnijas kvalitātes un normāli nav mazāks par 300~500m. un tiek plānots, ka tas varētu saniegt līdz 1 km un vairāk.

(IP Lan tīkla datu pārraides attālums 5E kategorijas UTP kabelī nepārsniedz 100m.                          bez pastiprinājuma.)

Jaunās paaudzes TRIPLEX ieraksta iekārtas apvieno analogo, HD-CVI un IP kameru pieslēgšanas      un ieraksta iespēju vienā sistēmā.