SIA "Heliks DS"                  Drošības sistēmu serviss


Mob.tālr...+371..29241895


E-pasts: heliks@heliks.lv

  

 
 
 
 

Videonovērošanai

 

 

Videonovērošana ir populārākais un efektīgākais veids situācijas kontroles nodrošināšanai jebkurā objektā, vai tā ir privātmāja, lielveikals vai industriāls objekts.  Tehniski realizējamo iespēju spektrs ir milzīgs, jo starp drošības sistēmām visstraujākā attīstība mūsdienās noris tieši videonovērošanas jomā. :

 • Objektu un teritoriju nepārtraukta kontrole jebkurā diennakts laikā,
 • Novērošana pēc kustības
 • Novērošana pēc laika grafika
 • Novērošana pēc ārējā sensora signāla
 • Novērošana pēc izvēles ar attālināti grozāmām Speed Dome kamerām
 • Notikuma informācijas uzkrāšana arhīvā – populārākais datu nesējs HDD cietais disks vai Flash atmiņa.
 • Notikuma novērošana On-Line režīmā uz ieraksta iekārtai pievienota ekrāna vai pieslēdzoties pie videonovērošanas sistēmas caur internetu un t.t.
 • Dodoties komandējumā vai atvaļinājumā uz ārzemēm atveriet internetu telefonā vai portatīvā datorā un skatiet mājās notiekošo online video režīmā.
 • Datu saglabāšana iespējama tieši digitālajā ieraksta iekārtā DVR, kurai ar kabeli pieslēgtas kameras, vai arī caur internetu uz jebkura datora, jebkurā pasaules vietā.

Video kameru klātbūtne darbojas kā:

 • preventīvs līdzeklis attiecībā uz darbiniekiem, iestādes apmeklētājiem vai iespējamo noziedznieku, jo tās liecina par kontroles esamību no administrācijas puses. Pārkāpuma gadījumā pienācīga un ātra iejaukšanās ļaus Jums ierobežot zaudējumu apmērus.
 • dod iespēju uzzināt, kas notiek Jūsu mājās, darba vietā vai objektā Jūsu prombūtnes laikā. ? Ar ko nodarbojas Jūsu bērni, vai mājās neatrodas nepiederošās personas?

Video novērošana nav modes lieta – tā ir elementāra nepieciešamība un loģisks rezultāts mūsu klientu vēlmei nodrošināt īpašuma un savu darbinieku drošību.

Videonovērošanas sistēmas ļauj ne tikai ierakstīt norisošos notikumus, ļaujot vēlāk izpētīt ārkārtas situācijas, bet arī ir ārkārtīgi vērtīgas reālajā laikā, vadot procesus uzņēmumā, novēršot nelikumīgas darbības un nesankcionētu piekļuvi,

Organizējot videonovērošanu savā uzņēmumā vai privātmājā, ir pareizi izstrādāt koncepciju, izvēlēties galveno aprīkojumu, videokameru tipu un izvietojumu. Šeit Jums būs nepieciešamas mūsu zināšanas un pieredze sistēmu uzstādīšanā: sākot ar mazbudžeta sistēmām, kas sastāv no dažām kamerām un ir paredzētas privātam dzīvoklim vai mājai, beidzot ar sarežģītiem videonovērošanas kompleksiem,

Heliks DS drošības sistēmu serviss piedāvā:   

 • VIDEO SISTĒMU PROJEKTĒŠANA
 • VIDEO SISTĒMU IERĪKOŠANA
 • IEKĀRTU TEHNISKĀ APKALPOŠANA

                                                                                   

 

VIDEO NOVĒROŠANAS SISTĒMU TEHNISKIE RISINĀJUMI:                                                  

ANALOGĀS VIDEO SISTĒMAS ir pazīstamas no 20 gadsimta deviņdesmitajiem gadiem un to raksturīgākā iezīme ir video informācijas pārraide pa video kabeli, kur katra kamera ar atsevišķu (koaksiālo) kabeli pieslēgta video monitoram vai video ieraksta iekārtai.

Analogās sistēmas attēla izšķirtspēja ir tieši tāda, kāda tā redzama uz ekrāna un ”pietuvinot” attēlu nav iespējams iegūt vairāk informācijas, jo parasti monitora izšķirtspēja ir augstāka par iegūtā attēla izšķirtspēju. Mūsdienu analogās sistēmas iespējas robežojas ar 500~700TVL vai 0,5 Megapikseļu attēla izšķirtspēju.

Analogās kameras var skatīt arī caur internetu pieslēdzoties DVR rakstītājam no attālinātas PC darba vietas (datorprogrammas).

IP TĪKLA SISTĒMAS raksturīga iezīme ir kameru pieslēgums lokālajam IP tīklam vai Interneta tiklam ar datu kabeli. IP kameras var būt gan analogas tehnoloģijas ar izšķirtspēju līdz 0,5 Megapikseļi gan digitālās IP Megapikseļu kameras. IP sistēmas kamerā ir iebūvēts video serveris, kuram caur IP tīklu var pieslēgties no jebkura PC datora vai IP tīkla video iekārtas.

Digitālās IP megapikseļu videonovērošanas kameras ir salīdzinoši jauns produkts apsardzes industrijā, kas ļoti krasi izmainījis videonovērošanas iespējas un efektivitāti. Megapikseļu kameras izceļas ar savu fantastisko video kvalitāti, iespaidīgo attēla izmēru un detalizācijas līmeni, kas sniedzas līdz pat 16 megapikseļiem, daudz vienkāršāku un lētāku uzstādīšanu, attēla apstrādes iespējām, iespēju piekļūt videonovērošanas sistēmai no jebkura datora caur internetu u.c. iespējām. Tas ir jāredz, lai to novērtētu! Dažas no IP kamerām iespējams integrēt esošā datortīklā, kas arī būtiski samazina uzstādīšanas izmaksas. Pateicoties augstai izšķirtspējai paveras iespēja izmantot vienu megapikseļu kameru vairāku analogo kameru vietā.

Mazākais un visklusākais NVR IPCorder tagad ir pieejams!

IPCorder ir tīkla videorakstītāju zīmols IP kameru sistēmai un automatizācijai kuru izstrādājusi KOUKAAM uzņēmums Čehijā  2005 gada decembrī.
IPCorder atļauj vadīt IP kameras  un piekļūt dzīvajiem attēliem un ierakstiem. Pateicoties dažādiem modeļiem IPCorder ir piemērots gan mājas un mazo tīkla kameru sistēmām gan plaša mēroga un progresīvu tīkla kameru sistēmām.

Čehu firma KOUKAAM ir izstrādājusi 1HDD NVR IP tīkla rakstītāju ar atbalstu līdz 8 IP kamerām.

NVR nav nepieciešams instalēt servera programmu datorā.

Visa rakstītāja programmatūra ir NVR serverī un darbam ar programmu pietiekams ievadīt interneta meklētājā NVR servera adresi un paroli.

    Sīkāk skatīt video:         

   Ražotāja mājas lapa:

 HD MEGAPIKSEĻU video sistēmas ir izveidotas kā vienkāršots IP tīkla kameru variants, tām nav iebūvēts video serveris un ir paredzētas lietošanai lokālajos IP tīklos. Internetā HD kamerām var pieslēgties caur VIDEO IERAKSTA SERVERI NVR vai PC datorā instalētu novērošanas ”ieraksta serveri” .