SIA "Heliks DS"                  Drošības sistēmu serviss


Mob.tālr...+371..29241895


E-pasts: heliks@heliks.lv

   Mums jau ir "30"

 
 
 
 

Medicīnas IP palātu māsu sakaru sistēmas

 VISOCALL - IP    ražotājs Schrack-Seconet      Austrija
 Iekšējo sakaru sistēmas slimnīcās ir absolūti nepieciešamas. Klīnikas ikdienas dzīve personālam ir stresa un laika trūkuma pilna. Bet katrs pacients vēlas saņemt vislabāko aprūpi. Tādēļ sevišķi svarīgi ir nodrošināt optimālus informatīvos kontaktus visās stacionāra telpās.
 
  
Medicīnas sakaru sistēmas
Ugunsaizsardzības sistēmas

Liela nozīme šī jautājuma risināšanā ir skaņas un gaismas izsaukuma iekārtām. Tie nodrošina ātru kontaktu starp pacientu un apkalpojošo personālu, kā arī starp darbiniekiem, kuri nodrošina personāla aprūpi.

Katrs pacients var sazināties ar ”savu” medicīnas māsu vai jebkura persona, kas apkalpo pacientu var izsaukt savus kolēģus vai ārstu.

Gaismas signāli izsaukuma vietās un telefona sakaru līnijas garantē optimālu sadarbību.

Un tomēr katra slimnīca ir individuāls organisms un pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar veselības aprūpes iestādēm SCHRAC-SECONET spēj nodrošināt produkciju, kura atbilst visām mūsdienu tirgus prasībām.

 
VISOCALL IP


   Struktūra  Angl.  >>>        Katalogs  Angl.  >>>  

    Brošūra     Angl.  >>>  

    Brošūra    Kriev.   >>>       Jautāt pēc CENAS >>> Šeit

 

 VAROCOM               ražotājs VAROLUX Austrija
 
VAROLUX - Instrument Technology Gmbh   

- Vācijas ražotājs māsu izsaukuma un peidžeru sistēmām.

 

VAROLUX produkcija:

 

 Personāla meklēšanas peidžeru sistēma

 VAROLUX piedāvā, viegli pārvaldāmu peidžeru sistēmu dienesta darbinieku izsaukšanai, kura var strādāt slimnīcās un pacientu aprūpes centros, tādējādi nodrošinot 100% garantētu operatīvu aprūpi un palīdzību.

  Sistēma sastāv no dispetčera pults vadības bloka (raidītājs) un uztvērēja:
Vadības ierīce ir aprīkota ar iebūvētu raidītāju un antenu. Vadības bloks kopā ar AC barošanas adapteri veido nepieciešamo iekārtu, kurai jāspēj sazināties ar līdz 100.000 lietotājiem (uztvērējiem). Vadības ierīcē var uzstādīt tālruņa interfeisu AESST kura pielietojums  dara iespējamu personu meklēšanu no jebkura tālruņa. Tālruņa datu saskarsmes interfeiss ir integrēts programmnodrošinājuma bāzes versijā.
Uztvērēju (peidžeru) bateriju lādēšanai uzstādāmas viena vai vairākas lādētāju statnes (sloti) kurās katrā var lādēt līdz 25 uztvērējus. Pēc izvēles Lādētāju statnes (sloti) var tikt savienoti ar vadības bloku. Šāds savienojums atvieglo uztvērēju (peidžeru) meklēšanu.
Piemēram, izsaucot peidžeri var noteikt tā lādēšanas statni un atrašanās vietu. Lādēšanas statnei vispiemērotākā ir sienas montāža.
Uztvērējam var uzstādīt līdz pat 10 vai 14 dažādas zvana melodijas. Tie ir aprīkoti ar displeju, displeju var pagriest par 180o, atkarībā no izvietojuma pie apģērba. Tā var saņemt audio ziņojumus, kā arī ciparu un burtu un ciparu īsziņas ar līdz pat 32 rakstzīmēm. Peidžera atmiņa  saglabā pēdējos 10 ziņojumus. Visiem peidžeriem ir klusā zvana iespēja, kad peidžeris signalizē ar vibratoru. Tādējādi peidžeris ir arī piemērots nedzirdīgajiem. Uztvērējus programmē no vadības iekārtas. Lietotājiem ir pieejami četri pamata konfigurācijas varianti.Jautāt pēc CENAS
 
PSA01
Vadības pults / Encoder
PSA02/UKW
FM atskaņotājS-Peidžeris

PSA08/UKW
FM antena

PSA09
TEL. Interface


PSA34
Akumulators

PSA35 / 1
AC adapter

11